Karaman Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği
ANASAYFA HABERLER FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER MAKALELER HAKKIMIZDA İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Gazete Manşetleri

Hürriyet Sabah Milliyet
Akşam Yeni Şafak
Türkiye
Posta

Haber

Ziyaretçi Sayacı

sayac

Başkanımız

Başkanımızın Özgeçmişi

1962  yılında Karaman’da doğdu. Babasının yanında esnaflık ve bakkallık mesleğine  başladı. Mesleğini ve bakkallığı  babasından öğrendi.  25 yıldır bakkallık  mesleğini sürdürmekte olan Bayram UYSAL 1999 yılında Bakkallar ve Bayiler  Esnaf Odasında başkanlık görevine başladı.  2002 – 2005- 2010 ve 2014  yıllarında yapılan oda seçimlerinde bayrak yarışına girmiş ve seçimleri  kazanarak yaptığı hizmetlerin karşılığında üyelerinin vermiş olduğu güven  oylarıyla yönetim kurulu başkanlığına seçilerek güven tazelemiştir. Bayram  UYSAL, Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları birliğinde 2 dönem yönetim  kurulu üyeliği ve bir dönem de başkan vekilliği görevlerinde bulunmuş;  Birlik başkanı Ahmet YENİLMEZ’in 2014 yılında vefat etmesi üzerine yönetim  kurulunun teveccühüyle birlik Yönetim Kurulu Başkanlığına getirilmiştir. 05.05.2018 Tarihinde yapılan olağan genel kurul  ve seçimlerde yeniden yönetim kurulu Başkanı seçilmiştir.  Bayram UYSAL, evli ve 3 çocuk babasıdır.

"Başkasından üstün olmamız önemli değildir. Asıl önemli olan, dünkü  halimizden bugün daha üstün olmamızdır."

Değerli Esnaf Kardeşlerim; yaptığımız işlerde her zaman ilk olmayı hedefledik. Bugün yer aldığımız tüm Sivil Toplum Örgütlerinde öncüler arasına girdik ve takip eden değil takip edilen olmayı başardık. İş hayatımız boyunca projelerimizin doğruluğuna güvenerek hareket ettik. Ticaret hayatını, hiçbir zaman salt maddi bir kazanç olarak görmedik. Yaptığımız her işin, her yatırımın ülkemizin toplumsal ve kültürel hayatına mutlak katkı sağlaması gerekliliğine özen gösterdik. Bugün, ilk günkü gibi aynı azim ve şevkle yola devam ediyoruz. "Önce Ülkemiz ve Esnafımız" diyerek çıktığımız bu yolda çalışan tüm arkadaşlarımla el ele, gönül gönüle çalışmaya ve hizmet üretmeye devam edeceğiz. İnanıyorum ki, bizi bugüne taşıyan değerlerimiz, aynı sağlamlıkta geleceğe de taşıyacaktır.

Değerli Esnaf arkadaşlarım, Doğru olduğuna inandığınızı söylemekten ve inandığınız değerler için savaşmaktan korkmayınız. Başarının her zaman detaylarda gizli olduğunu unutmayınız. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimize ve Esnaf Odamızın çalışmalarına katkı ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim.

Bizlere duyduğunuz güvene layık olmaya çalışacağız!

Tüm meslektaşlarıma hayırlı işler ve bereketli kazançlar diler, Saygılar sunarım.

Bayram UYSAL

Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Yönetim Kurulu Başkanı

Bu sayfa 5791 defa görüntülenmiştir.

B A Ş K A N I M I Z

Bayram UYSAL

Yönetim Kurulu Başkanımız

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz

Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Namaz Vakitleri

Günün Güzel Sözleri

..Karaman Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği © Her hakkı saklıdır..