SINIRLI SORUMLU KARAMAN ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİNİN OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI. ESNAF ODALARI BİRLİĞİNDEN 5 YÖNETİM KURULU ÜYESİ LİSTEDE YER ALDI.


Açıklama: KARAMAN ESNAF VE SANATKÂRLAR ODALARI BİRLİĞİ
Kategori: Haber ve Duyurular
Eklenme Tarihi: 08 Şubat 2018
Geçerli Tarih: 20 Ocak 2019, 12:25
Site: Karaman Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği
URL: http://www.karamanesnaf.org.tr/haber_detay.asp?haberID=427


Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin olağan genel kurul toplantısı 08.02.2018 tarihinde saat:10.00’de kooperatif binasında yapıldı. Yapılan seçimlerde Yönetim Kurulu Asıl üyeliklerine Recep KÖKES, Hüdaverdi KIRIŞ ve Sami CAN seçildi. Yedek Üyeliğe Birlik yönetim kurulu yedek üyesi, Berberler ve Kuaförler Odası başkanı Selahaddin PEKOĞLU, Denetim Kurulu asıl üyeliklerine Yahya TAHTABIÇAK ve Fadimana DİNÇER, yedek üyeliklere de Esnaf Odaları Birliği Yönetim Kurulu Asıl Üyesi, Elektronik ve Elektrikçiler Odası Başkanı Şuayip DİK ile, Terziler, Konfeksiyoncular Odası yönetim kurulu üyesi Nuri SAYMA seçildi.

Bölge Birliği Üst Kuruluş Temsilciliklerine ise Recep KÖKES, Karaman Esob yönetim kurulu başkanı Bayram UYSAL, Başkan vekili ve Tornacılar, Odası başkanı Cemal ÖZBAY, Yedek Üye olarak da birlik yönetim kurulu yedek üyemiz Ali Rıza ÖZKAN seçilmiştir.