Karaman Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği
ANASAYFA HABERLER FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER MAKALELER HAKKIMIZDA İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Gazete Manşetleri

Hürriyet Sabah Milliyet
Akşam Yeni Şafak
Türkiye
Posta

Haber

Ziyaretçi Sayacı

sayac
Coca-Cola Mersin Bölge Satış Müdürü İle Görüşmeler Yapıldı.

Coca-Cola Mersin Bölge Satış Müdürü İle Görüşmeler Yapıldı.

Tarih 02 Nisan 2021, 16:35 Editör

KARAMAN ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

02.04.2021 Cuma günü Saat:14.00’de Türkiye genelinde ve ilimizde bir haftadır büyük sıkıntısını yaşadığımız, bakkallarda ve zincir marketlerde satılan Coca-Cola fiyat farklarından dolayı büyük sıkıntı yaşayan Bakkal, bayi ve büfecilerimizin sorunlarını görüşmek ve sıkıntılarını çözmek amacıyla Coca-Cola Mersin Bölge Satış Müdürü Fatih ÇERÇİ, Karaman Coca-Cola Bayii ECM Gıda Ltd. Şti. sahibi Nevzat ARMUTÇU ve Bölge satış Şefi Mustafa ÖZDEMİR Bakkallar, Bayiler ve Kantinciler Esnaf Odası Başkanı Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetim kurulu başkanı Bayram UYSAL ile Karaman Kahveciler, Büfeciler ve Kafeteryacılar Esnaf Odası başkanı ve Birlik yönetim kurulu üyesi Fatih ELİTOK ile birlik genel sekreteri H. İbrahim İNCEKARA’nın da hazır bulundukları bir toplantı gerçekleştirildi.

Bayram UYSAL; “Bir süredir Türkiye genelinde zincir ağına sahip marketlerde 2,5 kğ.’lık Coca-Cola ürünleri 5.75.-TL’den satılmaktadır. Odamız üyesi, zaten zor şartlarda faaliyetlerini yürütmeye çalışan; özellikle de Covid-19 Pandemi sürecinde iyice maddi sıkıntıya uğrayan ve zar-zor ayakta durmaya gayret eden Bakkal ve Bayilerimiz bölgesindeki ve ilimizdeki Coca-Cola Bayiinden yüksek fiyatla aldığı (Zincir marketlerin satış fiyatından daha yüksek fiyatla) ürünlerinizi 8.50.-TL gibi fiyatlarla satmak zorunda olduğumuzdan aradaki 2.75 .-TL’lik fark bakkal ve bayilerimizi zor durumda bırakmakta; mevcut müşterilerimiz dahi zincir marketlere yönelmektedir.

Durumun acilen düzeltilmesi, eğer zincir marketlerde belirtilen fiyatta ürününüz satılmaya devam edilecekse, odamız üyesi bakkal ve bayilere de düşük fiyatla ürününüzün verilmesi ve bakkal ve bayilerimizin de makul fiyatlarla ürünlerini satmasına imkan tanınmasını talep ediyoruz. Aksi takdirde odamız üyesi bakkal ve bayiler Coca-Cola ürünlerini satmaktan vazgeçip yerine ikame ürünler satma cihetine gideceklerini tarafımıza iletmekte bu konuda gerekirse sosyal medya paylaşımlarıyla Türkiye genelinde Coca-Cola ürünlerini boykot etme yönüne gideceklerini ifade etmektedirler.”dedi.

Coca-Cola Mersin Bölge Satış Müdürü Fatih ÇERÇİ’de “ Coca-Cola Türkiye genel satış direktörlerimizle yoğun görüşmeler içerisindeyiz. Bu sıkıntı sadece 2,5 litrelik Colada var. Birkaç gün içerisinde sıkıntı çözülecek, Türkiye genelinde başlatılacak kampanya ile Bakkal ve Bayiler ile diğer esnaf ve sanatkarlarımıza da uygun bir fiyatla ürün verilecek ve aradaki fiyat uçurumu giderilecektir.”dedi.Bu haber 169 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Haber ve Duyurular

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN.

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN. KARAMAN ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

İSRAİL'İN SALDIRILARINI ŞİDDETLE VE NEFRETLE KINIYORUZ.

İSRAİL'İN SALDIRILARINI ŞİDDETLE VE NEFRETLE KINIYORUZ. KARAMAN ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

B A Ş K A N I M I Z

Bayram UYSAL

Yönetim Kurulu Başkanımız

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz

Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Namaz Vakitleri

Günün Güzel Sözleri

..Karaman Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği © Her hakkı saklıdır..