ANASAYFA HABERLER FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER MAKALELER HAKKIMIZDA İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Gazete Manşetleri

Hürriyet Sabah Milliyet
Akşam Yeni Şafak
Türkiye
Posta

Haber

Ziyaretçi Sayacı

sayac
DR. MEHMET PORTAKAL POLİKLİNİĞİ İLE PROTOKOL İMZALANDI.

DR. MEHMET PORTAKAL POLİKLİNİĞİ İLE PROTOKOL İMZALANDI.

Tarih 21 Ağustos 2019, 09:17 Editör

KARAMAN ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

Konya’da faaliyet gösteren Başhekimliğini Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı, Biyokimya Doktoru, Fitoterapist Dr. Mehmet PORTAKAL’ın yaptığı DR. PORTAKAL Polikliniği ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimiz arasında yaklaşık 9.500 esnaf ve sanatkarımızı ilgilendiren sağlık protokolü 20.08.2019 tarihinde imzalandı.

Protokol Poliklinik başhekimi Dr. Mehmet PORTAKAL ile, Karaman ESOB’u temsilen Birlik Başkanı Bayram UYSAL ve genel sekreter H. İbrahim İNCEKARA tarafından imzalandı. Sağlık Protokolü imzalanması sırasında Dr. PORTAKAL İşletme Müdürü Hasan ÖZEL ile kurumsal Pazarlama Uzmanı Banu KILIÇLAR ve kurum elemanları da hazır bulundular.

Birlik yönetim kurulu başkanı Bayram UYSAL, “günümüzde çok sayıda esnaf ve sanatkarımız ve yakınları, fizik tedavi görüyor, Hacamat yaptırıyor, akapunktur ve alternatif tıpdan yararlanıyor. Sizin vermiş olduğunuz güzel hizmetler var. Esnaf ve sanatkarlarımız ile 1. Derece yakınlarına fizik tedavi ve rehabilitasyon tedavilerinde % 20, diğer uygulamalar için % 10 indirim sağlıyorsunuz. Biz Hacamat, robotlu boyun fıtığı tedavisi v.b. tedavilerde daha yüksek oranlarda bir indirim yapmanızı istiyoruz. Bu protokolün her iki tarafa ve esnaf ve sanatkarlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

Birlik başkanı Bayram UYSAL günün anısına, DR . Mehmet PORTAKAL'a Türk Dili Fermanı ve Ahi Nasihatı Hediye etti.

Dr. Mehmet PORTAKAL’da yaptığı konuşmada “Ben ve arkadaşlarım, Karamanlı esnaf ve sanatkarlarımıza ve 1. Derece yakınlarına hizmet verecek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Karamanlı tedavi ettiğimiz yüzlerce hastamız var. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyonda tıbbın son teknolojik ürünlerini kullanıyoruz. Sizlere hizmet etmeye hazırız.”dedi.Bu haber 258 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Haber ve Duyurular

ŞİFAHANEM SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİNDEN ESNAF ODALARI BİRLİĞİNE ZİYARET

ŞİFAHANEM SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİNDEN ESNAF ODALARI BİRLİĞİNE ZİYARET KARAMAN ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

KARAMAN ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ’NDEN POMEM SINAVINA GİREN ÖĞRENCİLERE VE AİLELERİNE ÇORBA İKRAMI YAPILDI.

KARAMAN ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ’NDEN POMEM SINAVINA GİREN ÖĞRENCİLERE VE AİLELERİNE ÇORBA İKRAMI YAPILDI. KARAMAN ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

B A Ş K A N I M I Z

Bayram UYSAL

Yönetim Kurulu Başkanımız

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz

Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Namaz Vakitleri

Günün Güzel Sözleri

..Karaman Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği © Her hakkı saklıdır..