ANASAYFA HABERLER FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER MAKALELER HAKKIMIZDA İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Gazete Manşetleri

Hürriyet Sabah Milliyet
Akşam Yeni Şafak
Türkiye
Posta

Haber

Ziyaretçi Sayacı

sayac
FARABİ HASTANESİ KARTLARI ESNAF ODALARIMIZA VE ESNAFLARIMIZA DAĞITILDI.

FARABİ HASTANESİ KARTLARI ESNAF ODALARIMIZA VE ESNAFLARIMIZA DAĞITILDI.

Tarih 04 Temmuz 2019, 09:27 Editör

KARAMAN ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

Konya’da faaliyet gösteren Özel Farabi Hastanesi ile, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimiz ve birliğimize bağlı 16 esnaf odamızın üyeleri ve birinci derece yakınlarını ilgilendiren Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi 12.06.2019 tarihinde imzalanmıştır.

Farabi Hastanesi Esnaf Odalarımızın üyelerinin isimlerinin yazılı olduğu özel kart hazırlatarak tarafımıza göndermiş, bu kartlar 03.07.2019 Çarşamba günü Esnaf Odalarımıza ve Odalarımızın üyesi Esnaf ve Sanatkarlarımıza Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Bayram UYSAL, yönetim kurulu başkan vekili Cemal ÖZBAY, yönetim kurulu üyeleri Şuayip DİK ve Fatih ELİTOK tarafından dağıtılmaya başlanmıştır.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Birlik başkanı Bayram UYSAL, “Farabi Hastanesi Konya’da hizmet veren ve fiziki donanımıyla, doktorlarıyla herkes tarafından kabul görmüş bir hastanedir. Hastane Müdürü Bilal ALTUN tarafından Esnaf Sicilimize kayıtlı 9.500 Esnafımızın Odasının ve isminin yazılı olduğu şahsa özel kartlar hazırlatılmış, bu kartlar da esnaf odalarımıza ve esnaflarımıza dağıtılmaya başlamıştır. Farabi Hastanesi tarafından Esnaf ve Sanatkarlarımıza Muayene, tetkik, tedavi, tahlil, ultrason, MR, Röntgen, doğum, ameliyat, yatış gerektiren işlemler ve oda ücretleri v.b tüm hizmetlerde % 25 indirim sağlanmaktadır. Esnaf ve Sanatkarlarımıza böyle güzel bir hizmeti sağlayan Farabi Hastanesi Müdürü ve yetkililerine teşekkür ediyoruz. Bu hizmetin tüm esnaf ve sanatkarlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.


Bu haber 505 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Haber ve Duyurular

MÜBAREK ÜÇ AYLAR BUGÜN BAŞLIYOR

MÜBAREK ÜÇ AYLAR BUGÜN BAŞLIYOR KARAMAN ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

KARAMAN CUMHURİYET BAŞSAVCISI BEHÇET İŞLEK ESNAF ODALARI BİRLİĞİNİ ZİYARET ETTİ

KARAMAN CUMHURİYET BAŞSAVCISI BEHÇET İŞLEK ESNAF ODALARI BİRLİĞİNİ ZİYARET ETTİ Karaman Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İŞLEK 13.02.2020 tarihinde...

B A Ş K A N I M I Z

Bayram UYSAL

Yönetim Kurulu Başkanımız

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz

Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Namaz Vakitleri

Günün Güzel Sözleri

..Karaman Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği © Her hakkı saklıdır..