ANASAYFA HABERLER FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER MAKALELER HAKKIMIZDA İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Gazete Manşetleri

Hürriyet Sabah Milliyet
Akşam Yeni Şafak
Türkiye
Posta

Haber

Ziyaretçi Sayacı

sayac
KONYA FARABİ HASTANESİ İLE SÖZLEŞME İMZALANDI.

KONYA FARABİ HASTANESİ İLE SÖZLEŞME İMZALANDI.

Tarih 12 Haziran 2019, 16:10 Editör

Konya Farabi Hastanesi ile Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimiz ve Birliğimize bağlı 16 Esnaf Odamızın..

Konya Farabi Hastanesi ile Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimiz ve Birliğimize bağlı 16 Esnaf Odamızın yaklaşık 8.000 üyesi ve 1. Derece akrabalarını ilgilendiren bir Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi 12.06.2019 tarihinde Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinde, Birlik yönetim kurulu başkanı Bayram UYSAL ve Farabi Hastanesi Müdürü Bilal ALTUN tarafından imzalandı.

Sözleşmeye göre; Ayaktan muayene işlemlerinde, Laboratuvar Hizmetlerinde, Radyoloji ve Nükleer Tıp hizmetlerinde, Yatış gerektiren işlemler ve oda ücretlerinde, Normal ve Sezaryenli doğumlarda, Ameliyatlarda, SGK Kapsamında olmayan özel, estetik ve kozmetik işlemlerde % 25 indirim sağlanmıştır.

İndirimden Esnaf Odalarımızı üye esnaf ve sanatkarlarımız, eş ve çocukları ve 1. Derecede akrabaları faydalanabilecektir. Bunun için Farabi Hastanesi tarafından her esnaf üyemizin adına hangi oda üyesi olduklarına dair Sağlık Kartı çıkartılacak ve bu kartla kendisi ve 1. Derece yakınları indirimlerden faydalanabilecektir.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Karaman ESOB yönetim kurulu başkanı Bayram UYSAL “Yapılan bu sağlık Hizmetleri Sözleşmesinin Esnaf ve Sanatkarlarımıza, Farabi Hastanesine hayırlı olmasını dilerim. Hastanede her türlü muayene, tetkik, tahlil, röntgen, v.b. tüm tedavilerde % 25 indirim uygulanacaktır. Hastaneye gitmeden önce veya varıldığı zaman Esnaflarımızın Karaman’dan Esnaf Odalarından geldiğini söylemeleri ve Sağlık Kartını göstermeleri yeterli olacaktır. Ayrıca Esnaf Odaları tarafından Kimlik Kartı Çıkartılmış esnaflarımız bu kartlarını göstererek de muayene olabileceklerdir. Ayrıca hastaneye vardığınızda Hastane Müdürü Bilal ALTUN ile de irtibat kurulabilecek, Karaman’dan giden esnaf ve sanatkarlarımıza her türlü ilgi alaka ve destek sağlanacaktır.”dedi. 
Bu haber 582 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Haber ve Duyurular

İSTANBUL'UN FETHİNİN 567. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN!

İSTANBUL'UN FETHİNİN 567. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN! KARAMAN ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

COVID-19 NEDENİYLE ESNAF VE SANATKAR ÇOCUKLARINA TEKİN ÖZEL EĞİTİM KURUMU'NDAN İNDİRİM !

COVID-19 NEDENİYLE ESNAF VE SANATKAR ÇOCUKLARINA TEKİN ÖZEL EĞİTİM KURUMU'NDAN İNDİRİM ! KARAMAN ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

B A Ş K A N I M I Z

Bayram UYSAL

Yönetim Kurulu Başkanımız

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz

Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Namaz Vakitleri

Günün Güzel Sözleri

..Karaman Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği © Her hakkı saklıdır..