ANASAYFA HABERLER FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER MAKALELER HAKKIMIZDA İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Gazete Manşetleri

Hürriyet Sabah Milliyet
Akşam Yeni Şafak
Türkiye
Posta

Haber

Ziyaretçi Sayacı

sayac
MHP’DEN ESNAF ODALARI BİRLİĞİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ.

MHP’DEN ESNAF ODALARI BİRLİĞİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ.

Tarih 30 Nisan 2019, 13:55 Editör

KARAMAN ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

MHP- MYK Üyesi, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet BAHÇELİ’nin baş danışmanı Doç. Dr. Ali GÜLER, MHP Merkez İlçe başkanı Mahmut ÜNÜVAR, İl Genel Meclisi Üyesi Adem GÖK, Dr. Öğretim Üyesi Cüneyt KÜSMEZ, Dr. Öğretim Üyesi Veli Fatih GÜVEN, MHP Karaman Kadın Kolları başkanı Zehra UYSAL, başkan yardımcısı Fahriye YILDIRIM ve MHP yönetiminden yetkililer 30.04.2019 Salı günü saat:11.30’da Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizi ziyaret ettiler. Birlik başkanı Bayram UYSAL’ın Ankara’da TESK’de toplantıda olması münasebetiyle, Ziyaret sırasında Birlik başkan vekili Cemal ÖZBAY, yönetim kurulu üyesi Şuayip DİK, Oda başkanları, başkan vekilleri, Odalarımızın genel sekreterleri de hazır bulundular.

Başkan vekili Cemal ÖZBAY “Sizleri aramızda görmekten memnun olduk, ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Karaman’da 16 esnaf odamız ve yaklaşık 9.000 esnaf ve sanatkarımız var. Esnaf ve sanatkarlarımızın yeni cansuyu kredileriyle desteklenmesini arzu ediyoruz.”dedi.

Doç. Dr. Ali GÜLER’de “ Dün akşam bir panel için Karaman’a geldik. Bugün de bazı sivil Toplum kuruluşlarını ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizin amacı sizlerle birlik ve beraberlik içerisinde olmak, dertlerinizi dinlemek ve 31 Mart 2019 tarihinde yapılan mahalli idareler seçimlerinde genç ve dinamik Savaş KALAYCI kardeşimizi belediye başkanlığına seçtiğiniz, bunda sizlerin de büyük katkısı olduğu için teşekkür etmeye geldik. Karaman Belediyesi olarak, MHP olarak daima esnaf ve sanatkarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Her konuda bize ulaşabilirsiniz elimizden gelen yardım ve desteği sizlere vermeye hazırız. Sizden sonra da Mut, Ermenek, Güneyyurt, Başyayla ve Sarıveliler’e ziyaretlerimiz olacak. Bizi misafir ettiğiniz için sizlere ayrı ayrı teşekkür ederim.”dedi. Toplu resim çekimi ile ziyaret sona erdi.


Bu haber 105 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Haber ve Duyurular

15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNİ VE DARBECİLERİ ŞİDDETLE KINIYORUZ.

15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNİ VE DARBECİLERİ ŞİDDETLE KINIYORUZ. Karaman Esnaf ve sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Bayram UYSAL 15 Temmuz Darbe Girişimi ile ilgil...

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Yönetiminden Karaman Esnaf Odaları Birliği'ne ziyaret.

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Yönetiminden Karaman Esnaf Odaları Birliği'ne ziyaret. Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanı Aykut Yenice ve yönetim kurulu üyeleri 10 Temmuz 2019 çarşam...

B A Ş K A N I M I Z

Bayram UYSAL

Yönetim Kurulu Başkanımız

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz

Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Namaz Vakitleri

Günün Güzel Sözleri

..Karaman Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği © Her hakkı saklıdır..