ANASAYFA HABERLER FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER MAKALELER HAKKIMIZDA İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Gazete Manşetleri

Hürriyet Sabah Milliyet
Akşam Yeni Şafak
Türkiye
Posta

Haber

Ziyaretçi Sayacı

sayac
TÜRKİYE BERBERLER VE KUAFÖRLER FEDERASYONU YÖNETİM KURULU ÜYESİ ÖMER ŞEKER VE ALPER DENİZ’DEN ESNAF ODALARI BİRLİĞİMİZE ZİYARET.

TÜRKİYE BERBERLER VE KUAFÖRLER FEDERASYONU YÖNETİM KURULU ÜYESİ ÖMER ŞEKER VE ALPER DENİZ’DEN ESNAF ODALARI BİRLİĞİMİZE ZİYARET.

Tarih 31 Ocak 2018, 08:32 Editör

KARAMAN ESNAF VE SANATKÂRLAR ODALARI BİRLİĞİ

Türkiye Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Sivas Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer ŞEKERa ve Türkiye Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi, Tarsus Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Alper DENİZ, 30.01.2018 Salı günü Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizi ziyaret etmişlerdir. Ziyaret sırasında Birlik başkanı Bayram UYSAL, başkan vekili Cemal ÖZBAY, yönetim kurulu üyesi Şuayip DİK, genel sekreter H. İbrahim İNCEKARA’da hazır bulunmuşlardır. Ömer ŞEKER ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada “ Sizleri makamınızda ziyaret etmekten ve Karaman’a gelmekten çok memnun oldum. Size Federasyon başkanımızın ve Sivas Birlik başkanımızın selamlarını getirdim. Bugün Berberler ve Kuaförler Esnaf Odasının genel kurul ve seçimleri var. İki aday seçime katılacak, her iki adaya da başarılar dilerim.”dedi. Alper DENİZ’de “Karaman’da olmaktan memnunum, Sizlere Birlik Başkanımız Talat DİNÇER’in selam ve sevgilerini getirdim.” Dedi. Birlik başkanı Bayram UYSAL’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Sayın başkanlarım Yiğidolar diyarı Sivas İlimizden ve güzel kentimiz Mersin’den geldiniz. Sizleri aramızda, Türk Dilinin Başkenti Karaman’da görmekten memnun olduk. Federasyon Başkanımıza, Sivas Birlik Başkanımıza ve Mersin Birlik Başkanımıza da selamlarımızı iletin. Bugünkü yapılacak Berberler ve Kuaförler Odası seçimlerinin hayırlı olmasını dilerim.” Diyerek günün anısına Ömer ŞEKER başkana ve Alper DENİZ başkana Karaman’ın yetiştirdiği ünlü şahsiyetlerin yer aldığı 3’lü heykel hediye etti.


Bu haber 557 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Haber ve Duyurular

05 ARALIK DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ KUTLU OLSUN.

05 ARALIK DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ KUTLU OLSUN. KARAMAN ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

04 ARALIK DÜNYA MADENCİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN.

04 ARALIK DÜNYA MADENCİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN. KARAMAN ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

B A Ş K A N I M I Z

Bayram UYSAL

Yönetim Kurulu Başkanımız

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz

Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Namaz Vakitleri

Günün Güzel Sözleri

..Karaman Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği © Her hakkı saklıdır..